Şirket Politikası

Beyaz eşya sanayi için çalışan işletmemiz sektörün gelişen taleplerini karşılamanın ötesinde ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek için inovasyon çalışmaları yapmakta AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Değişim ve yenilik kavramlarının bir şirkete kattığı değere verdiğimiz önem ile sektörde öncü bir firma olma idealini benimsiyoruz.

İşimizin müşteri memnuniyetinden geçtiğini biliyor ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli yüksek tutmak amacıyla ürünlerimizin kalitesini devamlı en yüksek düzeyde tutmaya önem veriyoruz.

Firmamızın başarısında önemli rol oynayan çalışanlarımızın memnuniyetine önem veriyor, onların refah düzeylerini arttırmanın yollarını arıyoruz.

Hem işimizin hem de ürünümüzün insan hayatını doğrudan etkilediğinin bilinciyle faaliyetlerimiz sırasında mevzuat uygunluğuna, ürün güvenliği kadar iş sağlığı ve güvenliğine de gerekli özeni gösteriyoruz. Bu hususta çalışanlarımızın gerekli eğitimlerini sağlıyor ve bunun için gereken kuralları uyguluyoruz.

Farklılıkları zenginlik kabul ediyor, her türlü ayrımcılığı reddediyoruz.

Kaynakların sınırlı olduğunu ve kirliliğin insanlık problemi olduğunu biliyoruz. Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması idealiyle, ürün gelişimi kadar çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin arttırılmasının, kaynakları verimli kullanmanın ve kirliliği azaltmanın yollarını arıyoruz. İş ortamında düzenli olmayı ve israftan kaçınmayı daima teşvik ediyoruz.

Uyguladığımız yönetim sistemleri ile sürekli kendimizi geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsiyor, bu bağlamda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin yüksek düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesine önem veriyoruz.

GENEL MÜDÜR

M. Metin YÜCE

Üretim Kalite
Sertifikalarımız

TRB International
TÜV Rheinland
VDE